O Nas

Centrum Estetyki Ciała powstało w 2007 roku. Założycielką Centrum  i jego właścicielką jest Iwona Krzemińska.

Motto życiowe :„Im trudniejsza droga do celu, tym większa radości z jego osiągnięcia” 

Iwona krzeminska  kosmetolog

Ukończyła następujące kierunki studiów: Marketing i Zarządzanie, The Advanced Certificate In Marketing - The Chartered Institute of Marketing, Pedagogika Kompetencyjna, Kosmetologia, Mistrz Naturopatii. Laureatka wielu nagród w dziedzinie marketingu i kosmetologii. Kosmetyczka roku Mistrz Urody 2017, Najlepszy salon kosmetyczny 2016. Szkoleniowiec, wykładowca kongresowy. Menadżer w firmie Forever Leving Products.

Członek Izby Kosmetologów oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Komplementarnej, którego celem jest między innymi szerzenie wiedzy w zakresie naturalnych terapii mających na celu umożliwienie powrotu do zdrowia w wymiarze fizyczno-psychicznym poprzez utrzymanie homeostazy naszego organizmu w szerokim zrozumieniu pojęcia profilaktyki zdrowia 

Uczestniczka licznych kongresów i szkoleń podnoszących kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

W życiu kieruję się dobrem i troską o drugiego człowieka. Synergia technologii i natury jest jej pasją. 

Centrum Estetyki Ciała Efekt od samego początku oferuje zabiegi wyłącznie na renomowanych markach kosmetyków oraz na światowej klasie sprzęcie do kształtowania i modelowania sylwetki Med Sculpt, VIP Complex, Alma Harmony, Maximus, MedioStar itp.

Od pierwszego dnia działania pomagamy każdemu cieszyć się swoim ciałem, uczymy akceptacji siebie, a jednocześnie staramy się rozwiązywać wiele problemów natury fizycznej i nie tylko. Pomagamy pozbyć się kompleksów, niedoskonałości naszego ciała oraz problemów dermatologicznych: przebarwienia, trądzik - różne jego rodzaje, rozstępy oraz inne defekty skóry.

W CEC Efekt oferujemy całą gamę zabiegów pozwalających bezpiecznie i szybko dokonywać korekcji urody, oraz likwidować jej niedoskonałości. Nieustannie rozwijamy zakres swoich usług, nasi klienci na bieżąco śledzą nowości wprowadzane do naszej oferty zgodnie z najnowszymi trendami oraz potrzebami naszych klientów.

Kwalifikacje i umiejętności naszego personelu są nieustannie podnoszone poprzez wyjazdy na kongresy, kursy, sympozja, ale także poprzez wewnętrzny system szkoleń i sprawdzania wiedzy.

Sami również szkolimy masażystów oraz kosmetyczki i kosmetologów nie tylko z wiedzy i umiejętności wykonywania zawodu ale również z zarządzania i marketingu.
Grono naszych zadowolonych klientów rośnie każdego dnia nasza Księga Gości wypełniona jest życzeniami, podziękowaniami oraz słowami szacunku i uznania.

Z przyjemnością czytamy kolejne wpisy w księdze na zakończenie każdego dnia. To one zobowiązują nas do szukania nowych rozwiązań, nowych zabiegów, nowych marek kosmetyków. Zobowiązują nas do doskonalenia swoich umiejętności i doboru personelu w taki sposób aby nasi klienci czuli się u nas bezpiecznie, pewnie i komfortowo.

Wartości które cenimy najbardziej:
  • Profesjonalizm personelu
  • Poczucie bezpieczeństwa klientów i pracowników
  • Poufność informacji pozyskanych od klientów oraz rodzajów zabiegów wykonanych w CEC Efekt
  • Zadowolenie Klienta z wykonanej usługi, udzielonych konsultacji na temat zabiegów wykonanych w gabinecie oraz zaplanowanej pielęgnacji domowej
  • Etyka zawodowa i biznesowa
  • Otwartość na nowości, sugestie klientów i współprace z profesjonalistami.

Polityka prywatności CEC Efekt

                                                        

Naszą największą dumą są nasi klienci. Motywują nas do ciągłego rozwoju podnoszenia kwalifikacji wprowadzania do oferty nowości. Dzięki wspólnej pracy i wsłuchanie się w potrzeby klientów otrzymujemy wiele nagród i wyróżnień co jest dla nas dodatkową motywacją i zobowiązaniem by zawsze starć się jeszcze bardziej . 

Nasza Misja

cec-efekt-kosmetolog-zielona-gora-iwona-krzeminska

Zobowiązujemy się służyć fachową poradą, dzielić się wiedzą i doświadczeniem z naszymi oraz zawsze podnosić kwalifikacje, by móc sprostać oczekiwaniom i nowym potrzebom naszych klientów.

Efekt to miejsce gdzie życzliwa obsługa, bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów jest najważniejsze.
Chcemy dostarczać usług z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej na najwyższym poziomie.
Zobowiązujemy się na bieżąco wprowadzać najbardziej sprawdzone, efektywne zabiegi, preparaty, kosmetyki stawiając zawsze bezpieczeństwo i komfort klientów na pierwszym miejscu.
Dbać o naszych klientów również poza salonem, dobierając najlepsze kosmetyki dostosowane odpowiednio dla potrzeb ich skóry.

Wizja:

Żadna prośba nie jest zbyt banalna, żaden problem zbyt błahy

.....................................................................................................................................................

Zapraszamy serdecznie do naszego Centrum ! 

                                               

1891172_655371661244530_1253106852557951072_n

Aktualności

W dziale tym na bieżąco będziemy informowali o najświeższych ofertach specjalnych, nowościach

więcej...
Nagrody, wyróżnienia i certyfikaty

Dziękujemy za wszystkie wyróżnienia i nagrody. To dla bezpieczeństwa i jakości usług systematycznie uczestniczymy w przeróżnych szkoleniach sympozjach, co jak widać procentuje i odzwierciedla się w jakości wykonywanych zabiegów, poszerzającą się ofertą oraz rosnącym ciągle gronie zadowolonych klientów 

więcej...
Księga Gości

Czekamy na wasze opinie każda jest dla nas bardzo ważna i cenna

więcej...
Współpraca
PRACA

Zatrudnimy kosmetologa / kosmetyczkę na pełen etat.

Specjalizujesz się w konkretnej dziedzinie kosmetologii ? Praca jest dla Ciebie pasją i chcesz się rozwijać ?

Dołącz do naszego zespołu.

CV prosimy kierować na adres cecefekt@gmail.com

........................................................................................

więcej...
GALERIA ZDJĘC CEC Efekt

Zdjęcia z salonu i nie tylko 

więcej...