BIOMOL-MED Laboratorium Pierwiastków Śladowych

NZOZ BIOMOL-MED Laboratorium Pierwiastków Śladowych jest polską firmą z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Działamy na rynku od 1998 roku i jesteśmy europejskim liderem w swojej dziedzinie. Wykonujemy badania dla klientów z całej Europy, a także z krajów Azji i Ameryki Północnej.

przeznaczenie

OCENIMY STAN ODŻYWIENIA TWOJEGO ORGANIZMU

W latach 90-tych diagnostyka pierwiastków śladowych we włosach stała się powszechnie znaną metodą oceny stanu odżywienia organizmu. W oparciu o wiedzę naukową i zebrane doświadczenia zespół NZOZ Biomol-Med z Łodzi opracował własny sposób interpretacji Analizy Pierwiastkowej Włosów. Dzięki temu analiza pierwiastkowa stała się pomocnym narzędziem diagnostycznym dla lekarzy i dietetyków.

250 tys. - badań wykonaliśmy od początku naszej działalności

20 tys. -badań wykonujemy rocznie w ostatnich latach

10 -wersji językowych wyniku Analizy Pierwiastkowej Włosów

W ciągu wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z instytucjami państwowymi i prywatnymi w wielu krajach. Szerzymy wiedzę o zastosowaniu Analizy Pierwiastkowej Włosów w profilaktyce na wykładach, kursach i prezentacjach na terenie Polsce, Ukrainy, Rosji, Wielkiej Brytanii, Czech, Słowacji, Niemiec, Francji i Belgii.

NASZA MISJA

Działamy w oparciu o europejskie standardy jakości, stawiamy na rozwój, szukamy nowych rozwiązań i partnerów do współpracy. Naszym głównym celem jest propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu organizmu i zdrowym stylu życia.

Główną rolą NZOZ Biomol-Med jest ochrona zdrowia przez propagowanie właściwego sposobu odżywiania.

Analiza Pierwiastkowa Włosów jako metoda oceny stanu odżywienia człowieka może być wykorzystana w profilaktyce, chorobie i rehabilitacji. Wynik Analizy Pierwiastkowej Włosów umożliwia określenie typu metabolicznego i tendencji zdrowotnych.

Zalecony w wyniku Analizy Pierwiastkowej Włosów sposób żywienia (dieta wsparta programem suplementacji witaminowo-mineralnej) i aktywność fizyczna prowadzi do uzyskania indywidualnej równowagi metabolicznej. Taki stan fizjologiczny może chronić zdrowy organizm przed chorobami.

Na podstawie Analizy Pierwiastkowej Włosów nie można określić żadnej choroby. Nie można również śledzić przebiegu choroby.