Dzień Otwarty - ZDROWIE I URODA jedno maja imię :-)

Zapraszam Was serdecznie na spotkanie i bezpłatne konsultacje z dietetykiem Jolantą Miller 

Godzina 16:00-19:0

Dzień Otwarty - ZDROWIE I URODA jedno maja imię :-)  

10.08.2015 Poniedziałek

W programie:

- badanie składu ciała

- badanie na obecność pasożytów

- konsultacje

- soki naturalne z zaprzyjaźnionej firmy

Bez tytułu

Nazywam się Jolanta Meller,

jestem dietetykiem, ale również pielęgniarką i pedagogiem. W mojej pracy łączę wszystkie te umiejętności. Praca z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność.
Wiem, że właściwa dieta prowadzi do zdrowia. 

Akademia Odżywiania powstała z pasji do zdrowego trybu życia. Jest to miejsce, w którym znajdą pomoc wszystkie osoby, bez względu na wiek. Staram się zapewnić profesjonalne i kompleksowe usługi. Zajmuję się układaniem diet indywidualnych i rodzinnych na podstawie szczegółowego wywiadu, badań i pomiarów antropometrycznych na najnowocześniejszym urządzeniu do analizy składu ciała. Organizuję by QS" class="ykxhdekcid"> SZKOLENIA i indywidualne spotkania edukacyjne. W swojej pracy dużo uwagi poświęcam dzieciom z zaburzeniami zachowania tj. ADHD, ADD, autyzm, alergie, problemy z nauką, niedowaga, otyłość. 

Stale podnoszę kwalifikacje, aby zapewniać najwyższą jakość oferowanych usług. Uwielbiam gotować, niemal każdego dnia staram się opracowywać nowe przepisy, aby zaproponowane potrawy były smaczne i zdrowe. W czasie i po kuracji zawsze chętnie służę pomocą i pozostaję w ciągłym kontakcie z klientem.