Elle - Obwód w dół: oto nieocenione wsparcie w walce o świetną sylwetkę (tuż obok diety i ćwiczeń)!

Natura nie jest sprawiedliwa. Czasem nawet wysportowane osoby borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała

25.07.2022

 Cały artykuł przeczytasz TUTAJ ELLE 

Natura nie jest sprawiedliwa. Czasem nawet wysportowane osoby borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała. Najbardziej problematyczne są zwykle tzw. „bryczesy” na udach, cellulit czy oponka w talii, które bywają odporne na ćwiczenia. Istnieją jednak sposoby, które pomogą nam zatroszczyć się o te elementy.

Po pierwsze – przypominamy, że ciało w każdym rozmiarze jest piękne. Część z nas wolałaby jednak pożegnać się z oponką na brzuchu czy bryczesami na udach. Tym bardziej, że wyjątkowo trudno zniwelować je poprzez odpowiednią dietę czy treningi na siłowni (co, nie oszukujmy się, bywa frustrujące). O pomoc w dobraniu dla siebie odpowiedniego zabiegu pytamy kosmetolożkę, Iwonę Krzemińską z Centrum Estetyki Ciała - Efekt. 

Czy istnieje jakiś zabieg, który pomoże nam rozprawić się z tkanka tłuszczową?

d65b011390c24e2a04925202c35e8dc180976025

Skuteczny może się okazać zabieg termolipolizy z wykorzystaniem BTL VANQUISH ME. To jedyne na rynku urządzenie mające aplikator, który umożliwia spalanie tłuszczu wokół talii, a także specjalnie skonstruowany aplikator FLEX do wewnętrznej i zewnętrznej części ud (bryczesy). Jest bardzo skuteczne wśród wielu nieinwazyjnych terapii wyszczuplających. Duży obszar poddawany procedurze sprawia też, że terapia jest bardziej przystępna cenowo i pozwala na usunięcie większej ilości tłuszczu w porównaniu do innych zabiegów. Daje również bardziej jednolite efekty na całej części ciała poddanej działaniu urządzenia.

VANQUISH ME jako jedyna technologia może być stosowane również u pacjentów z otyłością, których BMI (wskaźnik masy ciała) wynosi powyżej 30. Utrzymuje optymalną temperaturę, dopasowaną do jakości i ilości tkanki tłuszczowej pacjenta, dzięki czemu BMI pacjenta nie jest ograniczeniem dla wykonywania zabiegów

btl

Jak działa ten zabieg?

VANQUISH ME wykorzystuje fale radiowe o wysokiej częstotliwości, które łatwo przechodzą przez skórę, aby ogrzać warstwy tłuszczu na dużym obszarze (brzuchu, udach). Podniesienie temperatury komórek tłuszczowych prowadzi do ich naturalnej apoptozy (obumarcia), a późniejsze wydalenie powoduje wyszczuplenie ciała w miejscu zabiegu. Cały ten proces jest komfortowy, odczuwamy jedynie przyjemne ciepło, a zabieg jest przeprowadzany bezdotykowo. Dla najlepszych efektów warto wykonać pełną serię, czyli cztery zabiegi.

Materiały prasowe

Czy zabieg jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo zabiegów potwierdzają badania kliniczne. Rozbijanie komórek tłuszczowych ma charakter selektywny i nie wpływa na otaczające tkanki, nie oddziałuje więc na narządy wewnętrzne, jest także bezpieczne dla skóry położonej nad tkanką tłuszczową. Co ważne, technologia BTL VANQUISH ME została zaakceptowana przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).