Forum Kobiecości 2023

Za nami Forum Kobiecości 2023! Do Folwarku przyjechały Córki, Matki i Kobiety Dojrzałe z całego województwa. Spotkanie pełne było słońca i pozytywnych emocji.

 Każda z pań miała możliwość stanąć przed obiektywem fotografa. Podczas castingu jury wytypowało trzy panie, które reprezentować będą województwo lubuskie w ogólnopolskim finale akcji Kobieca Twarz Polski 2023.

Forum Kobiecości w Folwarku Pszczew było jedną z nagród, jakie wygrały laureatki akcji Kobieca Twarz Województwa Lubuskiego 2023. Panie przede wszystkim słuchały wystąpień prelegentów, które dotyczyły: zdrowego trybu życia, treningów, odżywiania, urody, manipulacji, debiutu w każdym wieku, ale również... hejtu. Uczestniczki brały udział w castingu, czyli rozmowie z Jury. Rozmowy były ciekawe, przyjemne, zaskakujące, czasami smutne. Każda uczestniczka castingu otrzymała na zakończenie rozmowy srebrną bransoletkę z limitowanej serii zaprojektowanej specjalnie na tę okazję oraz złotą myśl, która pomoże ją uskrzydlić!

Jury podczas obrad wybrało po jednej reprezentantce z każdej grupy wiekowej.
Wytypowane panie awansowały do ogólnopolskiego finału akcji Kobieca Twarz Polski 2023. Do finału awansowały również panie, które znalazły się w pierwszej piątce w każdej kategorii pokoleniowej. Finał ogólnopolski startuje już 19 czerwca!

WERDYKT JURY
Jury w składzie Iwona Krzemińska Adeyi, Joanna Kubicka Jakuszyn i Katarzyna Borek  wybrało KOBIECĄ TWARZ WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO.

  • W kategorii CÓRKI zwyciężczynią została Katarzyna Synowiec
  • W kategorii MATKI zwyciężczynią została Elżbieta Tarłowska
  • W kategorii KOBIETY DOJRZAŁE zwyciężczynią została Iwona Osińska-Niemczynowska