III edycja Charity Tattoo Convent

a cyfra, którą widzicie na grafice to kwota, jaką wczoraj udało się nam uzbierać podczas 3. edycja Charity Tattoo Convent!!!!!!
 Dokładnie 34 933 złotych i 10 euro!!!! 
 Oraz karmę dla piesełów i kotełów - tak szacunkowo - na kwotę jakichś 10 tys. zł. jak nic!!!
 Słuchajcie, lista podziękowań będzie bardzo długa...

Kochani! Stało się ! Mamy rekord !3. edycja Charity Tattoo Convent za nami...

385886710_650204767253459_7972761225383941210_n

To był bardzo wyczerpujący czas dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego, by to wydarzenie się odbyło. Przede wszystkim ogromne podziękowania należą się organizatorkom Iwona Hylewska oraz Nikola Niki Stupienko.

Dziewczyny, dałyście z siebie po raz kolejny ponad 100 %! Jak widać, było warto! jesteście najlepsze... cieszę się, że z dumą po raz trzeci mogłem wspierać tą akcję.

Maciek Wieczorek - Ty wiesz chłopie. Jesteś The best pod każdym względem, znamy się nie od dziś i nie od wczoraj... Człowiek orkiestra dla którego nie możliwe nie istnieje. Zawsze znajdzie rozwiązanie nawet z trudnej sytuacji...Iza Ściłba - o Tobie to również można pisać książki oraz na temat Twojego serca do zwierząt. Dziękuję Ci za tą rozmowę - działamy !!!!!!!

Podziękowania także - jedne z najważniejszych dla Kawon Piwnica Artystyczna!!!! Za udostępnienie miejsca! Jesteście wielcy Kilka słów należy się także darczyńcom. Dziękuję za Wasze otwarte serca, dziękuję, że po raz kolejny zaufaliście mi, weszliście w moje szalone pomysły, które zazwyczaj są na już, na teraz, na za chwilę. Dziękuję, że jesteście cały czas ze mną, że mnie wspieracie, że mogę na Was liczyć. Jestem dumny, że mam grono osób, które bez mrugnięcia okiem śmiało mówią TAK, wchodzę w to! Zaufaliście mi, wiecie, że zawsze z sercem to wykorzystuję, dla dobra innych. To jest niesamowite....

Dziękuję z całego sercaMarek Humiński Ela Humińska Sylwia Humińska-Cyrul Radek Humiński czyli Nobel Shop - wełna naturalnie (leżanki dla psów i kotów)oraz 8K Centrum Sportu - miesięczny voucher.Trycholog Jolanta Madaj Klinika WŁOSA i URODY - vouchery na badanie trychologiczneEfekt Med - Iwona Krzemińska Adeyi EFEKT MED Iwona Krzemińska - Czek VIP na dowolne zabiegiMarlena Werner - 3 vouchery zdrowotneMichał Wyszyński - Training & Movement - trening personalnyStellar Konrad Marciniak - voucher na godzinną przejażdżkę Teslą PerformanceAutodetailing Zielona Góra Piotr Sadowski - 3 vouchery na usługę pielęgnacji samochoduAtelier Urody Anna Poźniak - makijaż permanentny brwi u Kinga CzernyFundacja Start-Sport Maciej Rybicki - Okulary OwlEye - Block Blue LightJesteście SuperBohaterami Zwierząt !! A teraz czas na obróbkę i "kilka" kadrów mojego autorstwa pojawi się na Charity Tattoo Convent

Tekst:

Sebastian Cielecki

efekt cec efekt med