ELLE - OBWÓD w DÓŁ

CIAŁO W KAŻDYM WYMIARZE JEST PIĘKNE. ALE CZĘŚĆ Z NAS WOLAŁABY POŻEGNAĆ SIĘ Z OPONKĄ NA BRZUCHU CZY BRYCZESAMI NA UDACH. TYM BARDZIEJ, ŻE TRUDNO JE
ZNIWELOWAĆ DIETĄ CZY NA SIŁOWNI. Z BTL VANQUISH ME UDA CI SIĘ OSIĄGNĄĆ WYMARZONE EFEKTY.

elle 11

Natura nie jest sprawiedliwa. Czasem nawet wysportowane osoby borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych partiach ciała.

Najbardziej problematyczne są tzw. bryczesy na udach, cellulit czy oponka w talii, które często są oporne na ćwiczenia. Skuteczny może się okazać zabieg termolipolizy z wykorzystaniem BTL VANQUISH ME.

To jedyne na rynku urządzenie posiadające aplikator, który umożliwia spalanie tłuszczu wokół talii, a także specjalnie skonstruowany aplikator FLEX do wewnętrz-nej i zewnętrznej części ud (bryczesy). Ma największe pole zabiegowe wśród wszystkich nieinwazyjnych terapii wyszczuplających. Duży obszar poddawany zabiegowi sprawi też, że terapia jest bardziej przystępna cenowo i pozwala na usunięcie większej ilości tłuszczu w porównaniu do innych zabiegów. Daje również bardziej jednolite efekty na całej części ciała poddanej zabiegowi.

Jak to działa? Dzięki użyciu technologii LAHF (Large Area High-Frequency Field)

VANQUISH ME wykorzystuje fale radiowe o wysokiej częstotliwości, które łatwo przechodzą przez skórę, aby ogrzać warstwy tłuszczu na dużym obszarze (brzuch, uda). Podniesienie temperatury komórek tłuszczowych prowadzi do ich naturalnej apoptozy (obumarcia), a późniejsze wydalenie powoduje wyszczuplenie ciała w miejscu zabiegu. Cały ten proces jest komfortowy, odczuwamy jedynie przyjemne ciepło a zabieg jest przeprowadzany bezdotykowo. Dla najlepszych efektów warto wykonać pełną serię, czyli 4 zabiegi.

OBWÓD w DÓŁ 

elle 12

IWONA KRZEMIŃSKA
- kosmetolog, EFEKT
Centrum Estetyki Ciała,
cec-efekt.pl

VANQUISH ME jako jedyna technologia może być stosowane również u pacjentów z otyłością, których BMI (wskaźnik masy ciała) wynosi 30.

Jest w stanie utrzymywać optymalną temperaturę, dopasowaną do jakości i ilości tkanki tłuszczowej pacjenta, dzięki temu BMI pacjenta nie jest ograniczeniem dla
wykonywania zabiegów.

EWELINA STANKIEWICZ
- kosmetolog, Dermo Estetic,
dermo-estetic.pl
Urządzenie ma certyfikat FDA, a bezpieczeństwo zabiegów potwierdzają badania kliniczne.
Rozbijanie komórek tłuszczowych ma charakter selektywny nie wpływając na otaczające tkanki. Nie oddziałuje więc na narządy wewnętrzne, jest także
bezpieczna dla skóry, położonej nad tkanką tłuszczową