Księga gości

Czekamy na wasze opinie każda jest dla nas bardzo ważna i cenna

Zapraszamy do dzielenia się swoimi wrażeniami z wizyt w Naszym Salonie

19511082_1796578187025290_3776141741289567516_n

19511062_1796578467025262_8421600377520391354_n

Komentarze

Profesjonalne podejscie do klienta przy tym zabieg idealnie dobrany do mojej skory,dobrany po dlugiej konsultacji z P.Iwona.Kompetentna i usmiechnieta obsluga. Polecam

Profesjonalna i miła obsługa. Korzystałam z zabiegow depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona, efekty widać już po pierwszym zabiegu. Ciekawe promocje i rabaty. Szeroki wachlarz świetnych zabiegów, coś dla każdego. Nie ma problemów z umówieniem się na zabieg. Polecam bardzo gorąco.

W CEC Efekt zabiegi wykonane są profesjonalnie, kadra stale się szkoli, widać inwestycje w nowe metody, urządzenia i zabiegi, bardzo miła atmosfera z babskim podejściem. Dobrze, że w naszej nie za dużej Zielonej Górze jest miejsce, gdzie można skorzystać z zabiegów na europejskim poziomie. Wiedzą, czego potrzebuje kobieta XXI wieku i wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom z bogatą ofertą. Zabieg w CEC Efekt to czas relaksu połączony z pielęgnacją. Tak trzymać!

Zawsze w salonie odpoczywam,relaksuję się i ładuję akumulatory na następne dni.
Wszystkie Kosmetyczki są kompetentne,z wysoką kulturą.
Czuję się tam ważna i dopieszczona.

Najlepszy masaż ciała EVER! Gorąco polecam, zwłaszcza gorącymi kamieniami:) bardzo przyjemnie i relaksująco. Mile atmosfera i pełen profesjonalizm, a co dla mnie najważniejsze, Panie nie śmierdzą papierosami!

CEC Efekt kocham za pełen profesjonalizm, za dopasowanie się do moich potrzeb, za dokładne i cierpliwe wyjaśnienia na czym polegają zabiegi i jakie są ich efekty, a są zawsze doskonałe, znacznie wyższe niż moje oczekiwania :) czuje się rozpieszczona przez Panią Iwonkę i jej super załogę. Wiem, że za każdym razem "oddaję się" w dobre ręce :)

Kocham CEC Efekt za...
K - kolosalną różnicę po zabiegach na mojej skórze;
O - odrobinę relaksu w codziennej gonitwie;
CH - chwile odprężenia podczas masażu;
A - atrakcyjne zabiegi - dla każdego coś miłego;
M - małe babskie przyjemności
:)

Bardzo pozytywne wypowiedzi będę musiała się wybrać

Prześlij komentarz

Bezpieczny tekst:*

Wprowadź oba słowa poniżej, z lub bez spacji.
Wielkość liter nie ma znaczenia.
Nie możesz tego odczytać? Wypróbuj inny