Tomasz Stanglewicz - medycyna estetyczna

Dr Tomasz Stanglewicz zajmuje się kosmetologią oraz medycyną estetyczną od wielu lat.

Szkoleniowiec z zakresu medycyny estetycznej w jednej z wiodących firm na rynku. Uczy lekarzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem jak z pasją wykonywać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jego priorytetem w wykonywaniu zabiegów jest uśmiech i radość zadowolonych klientek z wyników jego pracy. 

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu oraz uczestnikiem licznych kursów i kongresów, krajowych i zagranicznych.

Słuchacz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i absolwent Kosmetologii dla lekarzy w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty – Aging,  oraz American Academy of Aesthetic Medicine, były pracownik Pracowni Estetyki Twarzy Katedry i Kliniki Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

W ciągu kilkuletniej pracy zdobył duże doświadczenie w dziedzinie stomatologii i medycyny estetycznej. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania specjalistycznych zabiegów.

Oferta 

Medycyna estetyczna daje nam wiele możliwości odnośnie zabiegów odmładzających na twarz, począwszy od odżywienia i nawodnienia skóry, poprzez likwidowanie zmarszczek, blizn potrądzikowych, przebarwień, zamykanie naczynek, a na modelowaniu skończywszy.
Oferta zabiegowa jest szeroka, więc lepiej poradzić się naszego specjalisty.

Zapraszam do naszego gabinetu, na bezpłatną konsultacje, w trakcie której porozmawiamy o efektach jakie chcesz osiągnąć.
Posiadam rozległą wiedzę na temat skóry, jej rodzajów, schorzeń, dobiorę stosowny zabieg czy właściwą terapię do określonego rodzaju skóry a co za tym idzie, zabieg będzie skuteczny.

Korekcja zmarszczek
Nici hialuronowe
Botox 
Juvaderm hydrate 
Kwas hialuronowy

Lifting bez skalpela
Lifting biomimetyczny 
Mezoterapia igłowa Dermafrac 
Mezoterapia biomimetyczna

Poprawa owalu twarzy
Juvederm voluma 
Wolumetria

Peelingi medyczne
Juvaderm hydrate 
Mezoterapia biomimetryczna

Inne zabiegi
Leczenie nadpotliwości 
Lioliza 
Mezolit