Diagnostyka - Badanie krwi

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych

Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.DIAGNOSTYKA powstała w Krakowie w 1998 roku. W ciągu kilkunastu lat stała się liderem w branży, także pod względem jakości oraz wdrażanych rozwiązań technologicznych, informatycznych i zarządczych.
Przypieczętowaniem dynamicznego rozwoju było otwarcie w 2014 roku najwięszego w Polsce, centralnego laboratorium sieci. Rocznie DIAGNOSTYKA wykonuje rocznie 100 mln badań dla ponad 16 mln Pacjentów. DIAGNOSTYKA, jako pierwsza sieć laboratoryjna w kraju, uruchomiła własną pracownię badań biologii molekularnej, a od kilku lat rozwija unikalną ofertę diagnostyki autoimmunologicznej, przyczyniając się do zwiększania dostępu Polaków do osiągnięć nowoczesnej medycyny.Dlaczego Efekt Med związał swoją działalność z DIAGNOSTYKĄ 

Wartości jakimi kieruje się Diagnostyka są również bliskie nam

  • Usługi analityczne najwyższej jakości
  • Wysokiej klasy specjaliści
  • Rzetelność i terminowość
  • Dobro i satysfakcja klientów
  • Pełna transparentność
  • Jasne procedury
  • Działalność prospołeczna

Wizja Diagnostyki 

Dzięki rygorystycznym kontrolom jakości i otwartości na innowację, bezustannie podwyższamy poziom oferowanych usług.

Dzielimy się wiedzą o medycznej diagnostyce laboratoryjnej. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat działalności firmy oraz uczestnictwa w organizowanych przez nas spotkaniach.

ZADAJ PYTANIE
 
Kontakt

CENTRUM ESTETYKI CIAŁA - "EFEKT", UL. WIŚNIOWA 19A, 65-517 ZIELONA GÓRA, TEL.68 324 19 30, KOM 660 250 991

ZNAJDŹ OFERTĘ DLA SIEBIE LUB ZADZWOŃ 660250991