APRISMA Klinika Wzroku - dr Ewa Kuźmicz

Wieloletnia praktyka lekarska w dziedzinie okulistyki pozwoliła nam na zdobycie wiedzy i doświadczenia, dzięki którym możemy pomagać ludziom.

Realizujemy tę misję z ogromną pasją. Z radością gościmy u nas pacjentów z całego kraju i bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do faktu, że powierzają nam swoje zdrowie.

Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Nasza klinika to doskonale wyposażona, nowoczesna placówka, która oferuje kompleksową opiekę okulistyczną. Jako specjaliści chirurgii okulistycznej oferujemy leczenie wszelkich schorzeń narządu wzroku.

Specjalizujemy się w leczeniu chirurgicznym zaćmy(soczewki Premium) chirurgicznej korekcji wad wzroku( ICL soczewki fakijne) schorzeń plamki żółtej(AMD oraz DME w ramach NFZ prowadzimy program lekowy) witrektomii( powikłania cukrzycy oraz zmian na plamce żółtej) plastyki powiek górnych i dolnych

Wierzymy także, że w oczach ukryte jest piękno w różnych wymiarach. Naszym celem jest to, by pacjenci z problemami okulistycznymi mogli prowadzić normalny, niczym nieutrudniony styl życia. Zależy nam na tym, by obrazy widziane ich oczami były barwne, ostre i wyraźne – w te działania wkładamy całe swoje serca.

dr Ewa Kużmicz 

GDZIE ŚWIADCZYMY NASZE USŁUGI: 

1. Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Ewa Kużmicz 

ul. Chopina 5

68-300 Lubsko 

tel. 605 344 955

Zielona Góra

Wiśniowa 19 A

65-517 Zielona Góra 

tel. 605 344 955

Gdzie piszą o nas Facebook 

APRISMA - Nasz personel

Specjalizujemy się w leczeniu chirurgicznym zaćmy (soczewki Premium) chirurgicznej korekcji wad wzroku ( ICL soczewki fakijne) schorzeń plamki żółtej(AMD oraz DME w ramach NFZ prowadzimy program lekowy) witrektomii( powikłania cukrzycy oraz zmian na plamce żółtej) plastyki powiek górnych i dolnych

więcej...
APRISMA - Nasze zabiegi

W tym dziale będziemy opisywać nasze realizacje, zabiegi. Będziemy pokazywać naszą pasję i radość z wykonywanej pracy 

więcej...
APRISMA - Nagrody, wyróżnienia, opinie. Czyli Wy o nas

Wierzymy, że w oczach ukryte jest piękno w różnych wymiarach.

więcej...

Kontakt

CENTRUM ESTETYKI CIAŁA - "EFEKT", UL. WIŚNIOWA 19A, 65-517 ZIELONA GÓRA, TEL.68 324 19 30, KOM 660 250 991

ZNAJDŹ OFERTĘ DLA SIEBIE LUB ZADZWOŃ 660250991