APRISMA - Nasz personel

Specjalizujemy się w leczeniu chirurgicznym zaćmy (soczewki Premium) chirurgicznej korekcji wad wzroku ( ICL soczewki fakijne) schorzeń plamki żółtej(AMD oraz DME w ramach NFZ prowadzimy program lekowy) witrektomii( powikłania cukrzycy oraz zmian na plamce żółtej) plastyki powiek górnych i dolnych

Doktor Ewa Kuźmicz

Doktor Ewa Kuźmicz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. 

311975033_102538062656556_6608999854831990897_n

W Szpitalu Wojewódzkim w Jeleniej Górze w 2011 roku, tuż po uzyskaniu egzaminu specjalizacyjnego z okulistyki objęła stanowisko starszego asystenta. Od tego czasu prowadziła także własną praktykę lekarską w Lubsku.

W chwili obecnej doktor Ewa Kuźmicz pełni stanowisko kierownika Okulistyki: mikrochirurgii, diagnostyki i laseroterapii narządu wzroku w Centrum Medycznym ALDEMED.

Doktor Ewa Kuźmicz jest specjalistką chirurgii przedniego odcinka oka, chirurgicznej korekcji wad wzroku oraz blepafaroplstykiem powiek górnych jak i dolnych.

Swoją wiedzę stale poszerza biorąc udział w kursach, szkoleniach i zjazdach naukowych w Polsce i za granicą.
Przekłada to na grunt praktyki chirurgicznej oraz ambulatoryjnej. Pracuje zarówno z pacjentami dorosłymi, jak i z dziećmi lecząc takie choroby jak: jaskra, zaćma czy zwyrodnienia plamki żółtej.

#APRISMA #drewakuźmicz #drkarolnowacki #okulista #zielonagora #plastykapowiek 

........................................................................................................................................................................................................................................................

Doktor Karol Nowacki 

Doktor Karol Nowacki jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu.

311565691_101725852737777_5610130390756452248_n

Pozyskiwane latami doświadczenie oraz uczestnictwo w różnego rodzaju konferencjach naukowych w kraju i za granicą – doktor Nowacki wykorzystuje na sali operacyjnej.

Pełni rolę z-cy ordynatora w WCSKJ w Jeleniej Górze oraz operatora chirurgii okulistycznej przedniego i tylnego odcinka oka w ośrodku KCM Clinic w Jeleniej Górze oraz ALDEMED Centrum Medycznym w Zielonej Górze.

Jako specjalista chirurgii witreoretinalnej w swojej praktyce podejmuje się najtrudniejszych przypadków okulistycznych.

Doktor Karol Nowacki prowadzi również własną praktykę okulistyczną, gdzie w codziennej pracy z pacjentami wykorzystuje gromadzone latami doświadczenie.

#drKarolNowacki
#okulista #zaćmy #ALDEMED #aprisma