EMESLLA - trening mieśni Kegla - mięśnie dna miednicy

EMSELLA® to urządzenie przeznaczone do wzmocnienia mięśni dna miednicy w leczeniu nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn

emsella - nietrzymanie moczu efekt

EMSELLA® wykorzystuje energię HIFEM® wywołującą supramaksymalne skurcze, które trafiają bezpośrednio do nerwów obwodowych w obszarze dna miednicy, niezależnie od funkcji mózgu. Urządzenie przywraca kontrolę nerwowo-mięśniową oraz wzmacnia mięśnie Kegla. Wysoką skuteczność terapii potwierdzają liczne badania.

Niezależne badania naukowe wykazały, że 95%* pacjentek, które przeszły pełną serię 6 zabiegów, zgłosiło znaczącą poprawę jakości życia. Wyniki potwierdzono po 3. i 6. miesiącach od zabiegu. Grupa badawcza potwierdziła, że 6 sesji terapeutycznych HIFEM® pozwoliło odzyskać siłę mięśniową oraz kontrolę utrzymania moczu. Badania naukowe potwierdziły też, że EMSELLA® powoduje reedukację mięśni dna miednicy. Oznacza to, że kobiety po zakończonej terapii potrafiły samodzielnie trenować mięśnie dna miednicy. Przed zabiegami pacjentki cierpiące na nietrzymanie moczu nie były w stanie prawidłowo wykonywać ćwiczeń Kegla.

*HIFEM TECHNOLOGY CAN IMPROVE QUALITY OF LIFE OF INCONTINENT PATIENTS. BERENHOLZ J., MD, SIMS T., MD, BOTROS G., MD

URZĄDZENIA DO GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ – ROZWIĄZANIA NA INTYMNE PROBLEMY

Ginekologia odnotowała rosnące zapotrzebowanie pacjentów, ale także lekarzy na nowe, niechirurgiczne podejście do tego tematu, obejmujące także estetyczne walory. Mocny trend na nieinwazyjne zabiegi ginekologii estetycznej zaczął się już kilka lat temu, w 2018 roku The Hollywood Reporter opublikował artykuł o tym, że wśród gwiazd wybuchła wręcz moda na odmładzanie pochwy.

Przełomowa technologia, która wykorzystuje skoncentrowane pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności w celu stymulacji mięśni dna miednicy.

Technologia HIFEM® wzmacnia osłabione mięśnie oraz przywraca im odpowiednią kontrolę nerwowo-mięśniową.

PODSTAWA MEDYCZNA

BTL EMSELLA® wykorzystuje skoncentrowane pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności (technologia HIFEM®), co powoduje głębokie skurcze mięśni dna miednicy. Kluczowa skuteczność opiera się na głębokiej penetracji i precyzyjnej stymulacji całej powierzchni dna miednicy w celu przywrócenia kontroli nerwowo-mięśniowej.

Emsella_usg_comparison_1680771937_original

Jedna sesja dostarcza tysiące supramaksymalnych skurczów mięśni dna miednicy utrzymywanych przez wielokrotność sekund, które są niezwykle ważne w reedukacji mięśniowej pacjentów z nietrzymaniem moczu. Są to skurcze o napięciu wyższym niż maksymalny dobrowolny skurcz MVC.

Emsella_myogram_moa_study_1680771946_original

Jest to skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie w leczeniu nietrzymania moczu zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Nieinwazyjna terapia w leczeniu nietrzymania moczu Poprawa w zakresie satysfakcji seksualnej u kobietTechnologia potwierdzona badaniami klinicznymi

NAJCZĘSTSZE WSKAZANIA

• Wysiłkowe nietrzymanie moczu

• Naglące nietrzymanie moczu

• Mieszane nietrzymanie moczu

• Rehabilitacja poporodowa

• Rehabilitacja po prostatektomii

• Dysfunkcje seksualne u kobiet

Recepcja : 508 478 160